13185.
248. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.