A természet világa I.-III. kötet. A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. Bp. 1938-1939. Kir. Magy. Term.Tud. Társ. A Természettudományi Társulat 100 éves fennállásának emlékére adta ki ezt a reprezentatív munkát. Kopottas, foltos, kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
Emery, Henry: A növények élete. A növényvilág leírása. 432 ábrával és műlapal. Bp., 1883. Franklin ny. 783 p. Kiadói, aranyozott gerincű, bordás félbőr kötésben.
Ernst Walther: Taschenbuch für Pilzsammler. Eine Anleitung zur Kenntnis der wichtigsten eßbaren, giftigen... Pilze Gegenüberstellung von Doppelgängern. Leipzig, 1918, Hesse. Kopottas kiadói papír kötésben. Képekkel illusztrált kiadvány.
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition