2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.