2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Kennan György: Szibéria. Írta --. Fordította Zempléni P. Gyula. Bp., 1905. Győző Andor. 290 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.