Volt egyszer egy konzervgyár. A Nagykőrösi Konzervgyár története. Szerk.: Sasvári György. Nagykőrös, 2008, Új Heti Hírek. A DVD-melléklet hiányzik. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó(Központi Statisztikai Hivatal). Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.