11137. 248. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
8 db Hollóházi porcelán poháralátét, különféle magyar sportmotívumokkal (összesen 3 db motívum), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, némelyikük nagyobb lekopásokkal, d: 9 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván