11111. 248. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF
10
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, 7×5,5×5,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván