3 000 HUF
Nagyméretű Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, kopásnyomokkal, m: 32 cm Az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete ajándéka Köböl József (1909-2000) nemzet-, ill. országgyűlési képviselő (1947-1958), budapesti alpolgármester (1949-1950), 1956-os politikai bizottsági tag részére 70. születésnapja alkalmából.