Maps

Number of items: 68

cca 1874 Geologisch-montanistische Studien über Rézbánya, Tafeln I-V., František Posepný (1836-1895) bányageológus különféle kőnyomatos térképei, Magyar Földrajzi Intézet, különböző léptékben és méretben
12669.

6 000 HUF
15,54
17,14

Autóatlasz: Európa, Magyarország, Budapest. Bp., Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság, 2008. 1:3500000 (Európa), 1:200000 (Magyarország), illetve 1:27500 (Budapest). Fém spirákötésben, jó állapotban.
12670.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1910-1915 G. Freytags Karte vom Europäischen Rußland(Oroszország európai részének térképe), Freytag&Berndt Wien, kartonra kasírozva, 48x36 cm / cca 1910-1915 Russia in Europe, Map of Freytag&Berndt, Vienna, 48x36 cm
12671.

1 000 HUF
2,59
2,86

1927 Salgótarján R.T. város belterülete, a középületek felsorolásával, melléklet Dr. Dornyay Béla: "Salgótarján és a Karancs-Medves-vidék részletes kalauza" című munkájához, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, paszpartuban, szélén kis sérüléssel, 42x34 cm
12672.

2 400 HUF
6,22
6,86

12673.

13 000 HUF
33,68
37,14

cca 1923 Geologische Übersichtskarte von Westserbien. Sandschak-Novipazar und Ostmontenegro. Nyugat-Szerbia geológiai áttekintő térképe, 1:200000, szerk. id. és ifj. Lóczy Lajos, Bp., Klösz Gy. és fia Térképészeti Műintézet, 137,5×82,5 cm
12674.

1 000 HUF
2,59
2,86

1845 C. F. Weiland: Hannoveri királyság térképe. Nagyméretű, rézmetszet. / Large map of Kingdom of Hannover. Large etched map. 70x60 cm
12675.

8 000 HUF
20,73
22,86

1947 Duna völgy és környéke nagy domborzati térkép, Magyar Földrajzi Intézet,2db,  hajtogatva, szép állapotban 112xx84/ Map of the Danube- Valley and adjacent Territories, 2pz., in good condition
12676.

4 000 HUF
10,36
11,43

1869 Knyahinya Ungmegyei falu határában 1866. junius 9. d.u. 5 órakor történt Meteorkő-esésnek térképe Szabó Józseftől. 1 : 400. Pest, 1869. Rohn és Grund. Színes, kőnyomatos térképlap, szép állapotban. 1869 Original map of the 1866 Knyahinya meteorit rain. Lithoraphy in nice condition 54 x 76 cm.
12677.

7 000 HUF
18,13
20,00

cca 1980 2 db M&M német nyelvű iskolai térkép, szakadással Európa és a Föld, 90×128 cm
12678.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1870 Péch Antal bányászati szakíró által készített 21 db tanulótérkép egy képzeletbeli bányáról. Valószínűleg a Selmecbányai Bányászakadémia számára készített szemléltető eszköz. Kissé rojtos szélekkel. Ritkaság! / cca 1870 21 maps of an imaginary mine made by Antal Pech, probably for the miner academy of Selmecbanya. With dog-ears. 53x37 cm
12679.

15 000 HUF
38,86
42,86

Weltatlas. Die Staaten der Erde und ihre Wirtschaft. Kiadói egészvászon kötésben.
12680.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF