3 000 HUF
Gy. Nemes András (?-?): Vázlatok, kisméretű vázlatfüzet számos különféle érdekes vázlatrajzzal, vegyes technika, papír, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, néhány lap kijár, egyébként jó állapotban, különböző méretben