10117. 248. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Réti István (1872-1945)- Prihoda István (1891-1956): Tavasz. Színezett rézkarc, jelzett a karcon, foltos, üvegezett keretben, 18×23 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda