10146. 248. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 1945, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 24×33,5 cm
Photo of the item taken by : ttg