10158. 248. Closed Online auction Paintings and graphics
4 400 HUF
0 HUF
Takács Zoltán (1946-): Mesefigurák, akvarell, papír, jelzett, megjelent a Dörmögő Dömötör egyik 1971-es számában, 22x30cm
Photo of the item taken by : kozár_edit