7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
1941 Erdészeti lapok. Az Országos Erdészeti Egyesület közlönye. 80. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.