Art-ceramics
Number of items: 48
1197475
11071
249
Art-ceramics
Other collectibles
"Király" repesztett mázas kerámia tálka és kiöntő, hibátlanok, jelzettek, m: 6 és 13 cm
1 000 HUF
1112829
11072
249
Art-ceramics
Other collectibles
2 000 HUF
1090119
11073
249
Art-ceramics
Other collectibles
7 000 HUF
1177229
11074
249
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia szűrő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 29 cm
3 600 HUF
1177267
11075
249
Art-ceramics
Other collectibles
2 pár figurális kerámia falidísz, jelzés nélkül, festett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben, összesen 4 db
2 800 HUF
1177842
11076
249
Art-ceramics
Other collectibles
Gazdagon díszített aufsatz, mázas kerámia, jelzett, egy helyütt ragasztott, sérüléssel, m: 27 cm
8 000 HUF
1190048
11077
249
Art-ceramics
Other collectibles
2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm
1190384
11078
249
Art-ceramics
Other collectibles
1 200 HUF
1190157
11079
249
Art-ceramics
Other collectibles
Egyiptomi emlék dobozka, festett kerámia, apró lepattanással, 11×7 cm
1 000 HUF
1197944
11080
249
Art-ceramics
Other collectibles
Retró, mázas kerámia tál, hibátlan jelzés nélkül, d:27cm
1 000 HUF
1117253
11081
249
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti vállalatos zöld-fekete halacska, kerámia, apró lepattanással, 11x5,5 cm
1194461
11082
249
Art-ceramics
Other collectibles
Német várakat ábrázoló antik kaspó, mázas fajansz, sorszámozott, jelzés nélkül, m:18, cm d:18
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m