Art-ceramics
Number of items: 48
1174811
11083
249
Art-ceramics
Other collectibles
Falikar, faragott fa, bekötve, kisebb hibával, 18×24 cm
1 000 HUF
1174829
11084
249
Art-ceramics
Other collectibles
Flora Keramiker Gouda Holland díszváza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm
1 000 HUF
1128674
11085
249
Art-ceramics
Other collectibles
2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
1 000 HUF
1128547
11086
249
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia teknős alakú ceruzatartó, kerámia hamutartó, kis kerámia csésze, kosárka, hibátlanok, kettő jelzett, m: 5 cm, 13x13x5 cm, 14x13 cm, 13x11x9 cm
1 200 HUF
1192626
11087
249
Art-ceramics
Other collectibles
Kályha makett, mázas kerámia, hibátlan, 19×19 cm
2 600 HUF
1191433
11088
249
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett kancsó, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:20 cm
3 000 HUF
1176251
11089
249
Art-ceramics
Other collectibles
Népi motívummal díszített boros kancsó, kézzel festett mázas kerámia, lepattanással, jelzett, m: 30 cm
2 000 HUF
1145872
11090
249
Art-ceramics
Other collectibles
Amadeus áttört tetejű, virágokkal díszített kerámia bonbonier, apró lepattanásokkal, mázon található hajszálrepedésekkel, m: 10 cm, d: 11 cm
1 800 HUF
1106942
11091
249
Art-ceramics
Other collectibles
Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
1 000 HUF
1106937
11092
249
Art-ceramics
Other collectibles
Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
1 000 HUF
1106923
11093
249
Art-ceramics
Other collectibles
Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1 000 HUF
1107129
11094
249
Art-ceramics
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m