https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.
14014.

Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
14015.

Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
14016.

Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.
14017.

Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger. Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.
14018.

Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger. Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.
14019.

E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
14020.

Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Schubert Ernő, Weiner Mihályné et alii (szerk.):Népművészeti és Iparművészeti Kiállítás, Műcsarnok. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
14021.

Schubert Ernő, Weiner Mihályné et alii (szerk.):Népművészeti és Iparművészeti Kiállítás, Műcsarnok. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
9
dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
14022.

dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Mez-Mangold, Lydia: Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, 1971, F. Hoffmann-La Roche & Co. A. G. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14023.

Mez-Mangold, Lydia: Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, 1971, F. Hoffmann-La Roche & Co. A. G. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
14024.

Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14025.

Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment