Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Magyar műemlékek). Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben. fedőborítóval, mappában. Szép állapotban.
Bartháné Boga Ildikó: A szegedi Szöriné Boga Lujza ötvös-iparművész életműve. Foerk Ernő tervezte ötvösmunkák a szegedi dómban. DEDIKÁLT! Bp., 2013, Révai Digitális Kiadó. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.