Books: History

Number of items: 46

3 db könyv: Csicsery-Rónay István: Szombathelyi Ferenc. Bp., 2002, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Bp., Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13887.

800 HUF
2,12
2,29
13888.

4 000 HUF
10,61
11,43
Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13889.

1 200 HUF
3,18
3,43
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Bp., Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
13890.

1 000 HUF
2,65
2,86
13891.

1 400 HUF
3,71
4,00
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben.
13892.

1 600 HUF
4,24
4,57
Féja Géza:Dózsa György, történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Kiadói papír kötésben.
13893.

1 800 HUF
4,77
5,14
13894.

3 000 HUF
7,96
8,57
13895.

5 500 HUF
14,59
15,71
Weber György: A világtörténet tankönyve. 2. köt. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Díszes gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
13896.

4 000 HUF
10,61
11,43
Szutórisz Frigyes: A növényvilág és az ember. Művelődéstörténeti tanulmányok. Kopott vászonkötésben, kissé vetemedett lapokkal.
13897.

1 800 HUF
4,77
5,14
Mémoires documents et écrits divers laissés pa le Prince de Metternich changelirt de cour et détat publiés par son fils Le Prince Richard de Metternich classés et réunis par M.A. de Klinkowstroem. Paris, 1881, E. Plon et Cie, Imprimeurs-Éditeurs. Bordázott gerincű félbőr kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban / half leather binding, damaged condition
13898.

Mémoires documents et écrits divers laissés pa le Prince de Metternich changelirt de cour et d'état publiés par son fils Le Prince Richard de Metternich classés et réunis par M.A. de Klinkowstroem. Paris, 1881, E. Plon et Cie, Imprimeurs-Éditeurs. Bordázott gerincű félbőr kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban / half leather binding, damaged condition

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF