Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 1. kötet. Bp., 1911. Franklin. (2 leszármazási tábla). Aranyozott félbőr kötésben, gerincen kis hibával
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
Két könyv egybekötve: Fodor Ferenc: Magyar nép, magyar föld, magyar sors. Bp., 1925, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda; Ifj. Móricz Pál: 1848-49-diki szabadságharci csatatörténetek. Szeged, 1900, Gönczi József. Félvászon kötés, jó állapotban.
Geschichte der zehn Jahre 1830-1840 von Louis Blanc. Erster Teil. Cassel, 1852, Ernst Balde. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, little damaged condition
Kigyúló csillagok. Elbeszélések a trianoni magyar ifjúságról. Szerk.: Gramantik Margit. Bp., é. n., szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó (Reprint sorozat). Az 1941. évi kiadás (Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda) reprintje. Kartonált papírkötésben, a gerinc alsó részénél kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.