1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Dr. Mihailich Győzőné: Asszonyok a vártán. Bp., 1942, Menekült Magyarok Megsegítésére Alakult Bizottság Budapest. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon kötésben, fotókkal illusztrálva