Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
Ernyes József, Karsai (Kurzweil) Géza: Német népi színjátékok. Deutsche Volksschauspiele aus den oberungarischen Bergstädten. 2. köt. 1-2. rész. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Múzeum. Kopott papírkötésben, az első rész eleje részben elválik, egyébként jó állapotban.
3 db északi témájú kiadvány: Északi vártán. Észt rokonaink irodalma. Szerk.: Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:127-128.) Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk.: Kodolányi János, Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:118-119.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság közleményei. Szerk.: Nagy Iván. 7. köt. 1942. Bp., Gaskó Dezső. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi és társa. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) reprintje, készült 1500 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Pálóczi Horváth Ádám Holmi-jának negyedik darabja. S. a. r., bev., jegyz. Écsy Ö. István. Csurgó, 1942, Csurgói Református Kollégium (Csurgói Könyvtár 18.). Papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Poe, Edgar Allan: A kút és az inga. Válogatott történetek. Hangoskönyv, Sinkó László Pál előadásában, 3 lemezen. Bp., 2005, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.