Number of items: 175

14209.

34 000 HUF
91,89
100,00
14210.

5 000 HUF
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. [Bp.], [1905], Athenaeum. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
14211.

2 000 HUF
3 db északi témájú kiadvány: Északi vártán. Észt rokonaink irodalma. Szerk.: Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:127-128.) Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk.: Kodolányi János, Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:118-119.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság közleményei. Szerk.: Nagy Iván. 7. köt. 1942. Bp., Gaskó Dezső. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14212.

2 000 HUF
Apponyi, Albert: Erlebnisse und Ergebnisse. Berlin, 1933, Keil Verlag. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14213.

2 000 HUF
[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi és társa. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) reprintje, készült 1500 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14214.

[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi és társa. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) reprintje, készült 1500 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.

2 000 HUF
Pálóczi Horváth Ádám Holmi-jának negyedik darabja. S. a. r., bev., jegyz. Écsy Ö. István. Csurgó, 1942, Csurgói Református Kollégium (Csurgói Könyvtár 18.). Papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
14215.

1 200 HUF
14216.

4 000 HUF
14217.

800 HUF
14218.

800 HUF
Hrabal, Bohumil: Táncórák idősebbeknek és haladóknak. Hangoskönyv, Mácsai Pál előadásában, 2 lemezen. Bp., 2007, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
14219.

1 000 HUF
Poe, Edgar Allan: A kút és az inga. Válogatott történetek. Hangoskönyv, Sinkó László Pál előadásában, 3 lemezen. Bp., 2005, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
14220.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF