Number of items: 175

Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14137.

2 000 HUF
Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kopott, kicsit sérült, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14138.

2 000 HUF
Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14139.

1 400 HUF
Koszter Atya: Nos rector. Bp., 1943, Szen István- Társulat. Kiadói papír kötésben.
14140.

1 200 HUF
Rotterdami Erasmus: A balgaság dicsérete. Bp., 1958, Helikon. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
14141.

1 000 HUF
Siebzehn Figuren mit einer Introduktion und einem Résumé von Aretino. Köln, 1970, Kurt Bühler uns Will Moll Verlagsgesellschaft. Erotikus nyomtatvány számos illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
14142.

2 000 HUF
A Remekírók Képes Könyvtárának 13 kötete(Tóth Ede munkái, Berzsenyi Dániel munkái, Tóth Kálmán válogatott költeményei, Madách Imre válogatott munkái, Shakespeare remekei II., Kölcsey Ferenc válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula összes költeményei, Homeros Iliásza). Bp., Lampel Róbert. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, Leszik K. könyvkötő munkája, kötetenként változó, kissé kopottas állapotban.
14143.

8 000 HUF
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
14144.

1 000 HUF
14145.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tolnai világhírű regények sorozat 9 kötete(Tagore: Hajótöröttek, Stevenson: A szökevény, Locke: Az úri csavargó, Benoit: Az üldözött, Flaubert: Salambo, Renard: Lerne Doktor, Kipling: Kim, Crawford: A bizánci rabszolgalány, Norris: Az örvény). Kiadói félbőr kötés, kötetenként változó, főként jó állapotban.
14146.

3 000 HUF
Borzák Tibor: P.S. (Petőfi Sándor) Titkok a barguzini csontváz körül. Bp., 2014. Gyomapress. Hozzá címkézett UV lámpa.
14147.

2 200 HUF
5,95
6,47
14148.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF