Books: Other rarities Number of items: 175
1057823
14185
249
Other collectibles
1131079
14186
249
3400
Other collectibles
3 400 HUF
972181
14187
249
Other collectibles
1009716
14188
249
Other collectibles
1 200 HUF
1197419
14189
249
Other collectibles
Swift, Jonathan: Gulliver utazásai. Ford.: Egri György. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Kopott, sérült félvászon kötésben
2 000 HUF
1198046
14190
249
Other collectibles
2 db kisszótár: Magyar-orosz ill. orosz-magyar iskolai szótár. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár. Bp., 1958, Terra. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1042001
14191
249
Other collectibles
1171254
14192
249
Other collectibles
1 000 HUF
933711
14193
249
Other collectibles
1 000 HUF
1121878
14194
249
Other collectibles
Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., Officina. Kiadói papírkötés, első borítólapja leszakadt, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1194587
14195
249
Other collectibles
Harsányi Zsolt: Ecce homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
1194579
14196
249
Other collectibles
Harsányi Zsolt: Magyar rapszódia. Liszt Ferenc életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035