Number of items: 175

Harsányi Zsolt: És mégis mozog a Föld. Galilei életének regénye. 1-3. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
14197.

2 000 HUF
A magyar irodalom története. Szerk.: Beöthy Zsolt. 1-2. köt. Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kicsit kopott gerinccel, az első kötet egyik címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
14198.

8 000 HUF
A gyufacímkétől az online hirdetésig. A magyar reklám 25 éve, 1975-2000. Bp., 2000, Geomédia Szakkönyvek. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
14199.

1 000 HUF
14200.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14201.

2 000 HUF
14202.

7 000 HUF
18,92
20,59
14203.

1 800 HUF
14204.

2 600 HUF
7,03
7,65
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!
14205.

1 000 HUF
14206.

1 800 HUF
Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek, 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14207.

1 600 HUF
P. Hyacinthi Campion: ordine Minorum Observantium Vindicae denuo Vindicatae adversus Apologiam Josephi Antonii Transílvani, e Clero Saeculari Diaecelis Vaciensis Presbyteri, quibus Sectam Fratricellorum e Sodalitio Minorum neutiquam prodiisse rursus defendítur. Buda, 1766, Leopold Landerer. Újrakötött kartonált kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
14208.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF