14197. 249. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Harsányi Zsolt: És mégis mozog a Föld. Galilei életének regénye. 1-3. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván