14102. 249. Closed Online auction Books: Other rarities
20 000 HUF
0 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály tizenöt képével, fénymetszetben. Bp., 1887, Athenaeum. Aranyozott, festett egészvászon kötés, igényesen restaurált, lapok foltosak, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda