https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1175129
14125
249
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1146015
14126
249
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1139334
14127
249
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1142200
14128
249
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Molter Károly: Bolond kisváros. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
Starting price:
2 600 HUF
1159096
14129
249
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1140630
14130
249
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1139835
14131
249
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1139642
14132
249
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
978176
14133
249
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel.
A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1050557
14134
249
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1132638
14135
249
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Hősköltemények a legkedveltebb költők műveiből összeállítva. Pest, 1869. Heckenast. 288p. Hátsó borító és néhány oldal hiányzik + Multatuli: Szaidzsa és egyéb elbeszélések...
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1190716
14136
249
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment