Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Siebzehn Figuren mit einer Introduktion und einem Résumé von Aretino. Köln, 1970, Kurt Bühler uns Will Moll Verlagsgesellschaft. Erotikus nyomtatvány számos illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
A Remekírók Képes Könyvtárának 13 kötete(Tóth Ede munkái, Berzsenyi Dániel munkái, Tóth Kálmán válogatott költeményei, Madách Imre válogatott munkái, Shakespeare remekei II., Kölcsey Ferenc válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula összes költeményei, Homeros Iliásza). Bp., Lampel Róbert. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, Leszik K. könyvkötő munkája, kötetenként változó, kissé kopottas állapotban.
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. Nach den zuverlässigsten Quellen bearbeitet von einem Vereine Gelehrter. I Band. Pest, 1842-1846. Conrad Adolph Hartleben. Kopottas fél vászon kötésben, egyébként jó állapotban. Acél metszettekkel illusztrált kiadvány.
Tolnai világhírű regények sorozat 9 kötete(Tagore: Hajótöröttek, Stevenson: A szökevény, Locke: Az úri csavargó, Benoit: Az üldözött, Flaubert: Salambo, Renard: Lerne Doktor, Kipling: Kim, Crawford: A bizánci rabszolgalány, Norris: Az örvény). Kiadói félbőr kötés, kötetenként változó, főként jó állapotban.