Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.
Wekerle László: A szükségképenség (necessimus) bölcselete. Isten az ő teljes valóságában megismertetve (gyakorlati metafizika). Bp., 1894, Grill Károly. Kissé szakadt, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
Lekcziók, episztolák és evangyéliomok, mellyeket esztendő által az Anyaszentegyház vasárnapokon és ünnepeken olvastat : hozzá adatott Üdvözítőnk kínszenvedésének története : a magyar nemzeti oskoláknak számára
Buda. 1834. Univ. Ny. 215p. + hozzákötve a könyv német kiadása. Korabeli, sérült egészvászon kötésben