Books: Travelling, cities

Number of items: 83

13813.

3 000 HUF
7,96
8,57
Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschensche Verlagshandlung.
13814.

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.

1 400 HUF
3,71
4,00
Illustrierter Führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Ostküste Istrien, Golf von Fiume und Inseln des Quarnero. Leipzig, [1925], Woerls Reisebücher-Verlag (Woerls Reisehandbücher). 3 db kihajtható térképmelléklettel, képillusztrációkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13815.

Illustrierter Führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Ostküste Istrien, Golf von Fiume und Inseln des Quarnero. Leipzig, [1925], Woerl's Reisebücher-Verlag (Woerl's Reisehandbücher). 3 db kihajtható térképmelléklettel, képillusztrációkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

2 000 HUF
5,31
5,71
13816.

1 000 HUF
2,65
2,86
13817.

1 000 HUF
2,65
2,86
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13818.

3 600 HUF
9,55
10,29
Pfeiffer János: A veszprémi káptalan újkori statútumai (1667-1780). Veszprém, 1943, Egyházmegyei Nyomda (A veszprémi egyházmegye múltjából 9.). Papírkötésben, jó állapotban.
13819.

2 000 HUF
5,31
5,71
13820.

3 000 HUF
7,96
8,57
Seifert Tibor: Budapest XI. kerülete: A főváros nyugati kapuja. Budapest, 1998, Budapest Főváros XI. Kerületei Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13821.

1 200 HUF
3,18
3,43
13822.

4 000 HUF
10,61
11,43
13823.

4 000 HUF
10,61
11,43
Míves Ottó: Kismaros község története. Kismaros, 1974. 134p. Sok képpel, aranyozott műbőr kötésben. Kis példányszámú kiadvány
13824.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF