Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Illustrierter Führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Ostküste Istrien, Golf von Fiume und Inseln des Quarnero. Leipzig, [1925], Woerl's Reisebücher-Verlag (Woerl's Reisehandbücher). 3 db kihajtható térképmelléklettel, képillusztrációkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Seifert Tibor: Budapest XI. kerülete: A főváros nyugati kapuja. Budapest, 1998, Budapest Főváros XI. Kerületei Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm