Books: Travelling, cities

Number of items: 83

13789.

1 800 HUF
4,77
5,14
13790.

3 000 HUF
7,96
8,57
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza, kicsit kopott dízses vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13791.

1 400 HUF
3,71
4,00
Geuters Die grüne Steiermark. Berlin, 1925, Büttner. Kissé viseletes kiadói papírkötésben.
13792.

1 000 HUF
2,65
2,86
13793.

3 000 HUF
7,96
8,57
1910 Neuster Bezirks- Taschen Plan und Führer von Wien in Buchformm, 21 Secial-Karten. Kissé viseltes állapotban.
13794.

1 000 HUF
2,65
2,86
13795.

1 000 HUF
2,65
2,86
Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. A bevett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Barthelemy Apatur után franciából fordította Deáky Filep Sámuel. I-II. kötet. Kolozsvár, 1820, a Református Kollégium betűivel. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belsejében metszettel, 17 db érdekes, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
13796.

26 000 HUF
68,97
74,29
13797.

900 HUF
2,39
2,57
13798.

1 000 HUF
2,65
2,86
13799.

2 000 HUF
5,31
5,71
13800.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF