Number of items: 108
1190838
11119
249
Other collectibles
Zsolnay teás, mokkás, süteményes készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen: 23 db
8 000 HUF
1190626
11120
249
Other collectibles
Zsolnay aranyszélű gyertyatartó, 2 db, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 15 cm
1 000 HUF
1159891
11121
249
Other collectibles
Kalocsai mintás Zsolnay porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, lekopásokkal, 18×9 cm
1 400 HUF
1191385
11122
249
8500
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas csirkét etető kislány, kopásnyomokkal, jelzett, 11x9x4 cm
8 500 HUF
1198253
11123
249
Other collectibles
Zsolnay akt, mázas porcelán, máz alatti repedésekkel, jelzett, m:24 cm
3 000 HUF
1198195
11124
249
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, mázas porcelán, jelzett, apró máz hibával, h:21 cm, m:19 cm
3 000 HUF
1198220
11125
249
Other collectibles
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1198257
11126
249
Other collectibles
Zsolnay fát szedő gyerek fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
1 600 HUF
1198221
11127
249
Other collectibles
1198106
11128
249
Other collectibles
Zsolnay, eozin mázas plakett " IV Pécsi Ipari Vásár és Kiállítás 1973" felirattal, jelzett, hibátlan, d:10,5 cm
2 000 HUF
1198113
11129
249
Other collectibles
Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
1 400 HUF
1198115
11130
249
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m