Number of items: 108
1193693
11156
249
Other collectibles
Aquincumi porcelán váza "Balatonfüred" felirattal és látképpel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
997605
11157
249
70000
Other collectibles
70 000 HUF
1193248
11158
249
Other collectibles
Myott Royal Mail porcelán kínáló réz szerelékkel, levonóképes, jelzett, a felső réz fogantyú későbbi pótlás, m: 25 cm
1 000 HUF
1193019
11159
249
Other collectibles
Metzler & Ortloff Ilmenau kéményseprő fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
2 000 HUF
1193478
11160
249
Other collectibles
Francia Sarreguemines fajansz csésze, csészealjjal, hajszálrepedéssel, jelzett, d: 10 és 17 cm
1 200 HUF
1073469
11161
249
Other collectibles
10 000 HUF
1159513
11162
249
Other collectibles
2 000 HUF
1188907
11163
249
Other collectibles
MZ Austria tál, matricás, jelzett, hibátlan, 37×27 cm
1 400 HUF
1190178
11164
249
Other collectibles
Orla süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d:24,5 cm, d:15 cm
4 000 HUF
1188539
11165
249
Other collectibles
1 200 HUF
1198056
11166
249
Other collectibles
Wałbrzych teás készlet, fehér mázas, aranyozott, hibátlan
5 000 HUF
1128036
11167
249
14000
Other collectibles
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m