11173. 249. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányérral, matricásak, kis kopásnyomokkal, jelzettek
Photo of the item taken by : vörös_iván