11103. 249. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 600 HUF 7,03 EUR, 7,65 USD
0 HUF
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván