Chinaware / Porcelain Number of items: 108
1198122
11131
249
Other collectibles
Zsolnay bányászos korsó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1198144
11133
249
Other collectibles
Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs "Kinizsi", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1198143
11134
249
Other collectibles
Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs, fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1194307
11135
249
Other collectibles
Zsolnay tavasz mintás tányér készlet (süteményes, lapos, mély), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,3 cm, d:25 cm, d:23 cm
4 000 HUF
1194391
11136
249
Other collectibles
Zsolnay könyvön ülő bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:18 cm
9 000 HUF
1170082
11137
249
Other collectibles
Szív alakú Zsolnay porcelán fali virágtartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×9×4 cm
4 000 HUF
1153709
11138
249
Other collectibles
Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm
1 600 HUF
1145738
11139
249
Other collectibles
Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
5 000 HUF
1057431
11140
249
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25cm
6 000 HUF
1198140
11141
249
3400
Other collectibles
Patikai kis tégelyek, egyik jelzett (Zsolnay), kettőn hajszálrepedés, d:2,5-5 cm, összesen: 4 db + Patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm, törő m:10 cm
3 400 HUF
1196429
11142
249
Other collectibles
Vegyes Hollóházi porcelán tétel: kulacs, kis korsó, tálkák, mini bonbonier, matricásak, hibátlanok, jelzettek
2 000 HUF
1193367
11143
249
Other collectibles
Hollóházi népviseletes asszony, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:28 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035