Number of items: 322
1189608
10135
249
Other collectibles
4 000 HUF
1194021
10136
249
Other collectibles
Láng Rudolf (1904-1991): Floriansmühle München. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×14 cm
5 000 HUF
1157481
10137
249
4800
Other collectibles
Láng Rudolf (1904-1991): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×17 cm
4 800 HUF
1038845
10138
249
Other collectibles
5 000 HUF
1197980
10139
249
Other collectibles
Ligeti Sándor és fiai Kispest: Szent József a kis Jézussal. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 40×15 cm
3 000 HUF
566346
10140
249
Other collectibles
3 000 HUF
1061318
10141
249
4600
Other collectibles
4 600 HUF
1151005
10142
249
Other collectibles
M jelzéssel: Modern portré. Olaj, papír, 30×23 cm
1 000 HUF
1190568
10143
249
Other collectibles
Macskássy János (1910-1993): Dupla öröm, Totó Lottó plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, hátulján feliratozva, pecséttel jelezve, 27,5×21 cm
4 000 HUF
1154620
10144
249
Other collectibles
Madaras László: Új Ikarus. Linó, papír, jelzett, gyűrött, kisebb szakadásokkal, 70×40 cm
1189628
10145
249
Other collectibles
Maris jelzéssel: Mediterrán városrészlet. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 41×22 cm
4 000 HUF
1194344
10146
249
Other collectibles
MCP jelzéssel: Kilátás a városra és a dombokra. Olaj, farost, keretben, 85×60 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m