Number of items: 322
1190125
10196
249
Other collectibles
5 000 HUF
1175910
10197
249
Other collectibles
4 000 HUF
1188588
10198
249
Other collectibles
Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm
3 000 HUF
1189446
10199
249
Other collectibles
Somodi László: Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, 19×29 cm
1 800 HUF
1197871
10200
249
Other collectibles
Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt kastély,akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16x20cm
3 000 HUF
1197820
10201
249
Other collectibles
Sostarics Lajos (1896-1968):Liget Lenin szoborral, cca 1950, akvarell, papír, jelzés nélkül, 30x23cm
7 000 HUF
1197855
10202
249
Other collectibles
Sostarics Lajos (1896-1968): Móra munka közben, tus, papír, jelzett, 37x236cm
2 000 HUF
1194811
10203
249
Other collectibles
Sólyom jelzéssel: Szabadságszobor. Olaj, farost, 69×50 cm
10 000 HUF
1192655
10204
249
Other collectibles
Spányi jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, keretben, 19×27 cm
4 000 HUF
1189391
10205
249
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése. Rézkarc, papír, 19×29 cm
2 800 HUF
1175726
10206
249
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Kilátás a várból. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, rézkarc egy kis részét levágták, 7×12 cm
1 000 HUF
1175729
10207
249
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Margit híd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×13 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m