Number of items: 322
1189092
10232
249
Other collectibles
Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír (sérült), 25×36 cm
1 600 HUF
1189066
10233
249
Other collectibles
3 600 HUF
1198010
10234
249
Other collectibles
Trojan-Marian József (1931-):kis grafika klisék, jelzett, papír,3db, 15x10cm
1 600 HUF
1189456
10235
249
Other collectibles
4 000 HUF
1196752
10236
249
Other collectibles
Yuji Umetsu(1952-): Bogáncs. Művészi nyomat, jelzett, kartonra kasírozva, 10,5x8 cm
1 200 HUF
1197746
10237
249
Other collectibles
Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm
1195711
10238
249
Other collectibles
Vajda Zsiga jelzéssel: Zarándok. Olaj, vászon, 51x28 cm
5 000 HUF
1189590
10239
249
Other collectibles
2 800 HUF
1189614
10240
249
4800
Other collectibles
Varsányi Pál (1902-1990): Kofa. Alumínium metszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×18 cm
4 800 HUF
1178506
10241
249
Other collectibles
Vass jelzéssel: Víztorony. Akvarell, papír, 18×29 cm
1157495
10242
249
9500
Other collectibles
Vaszary János (1867-1939): varró asszonyok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×34 cm
9 500 HUF
1191358
10243
249
28000
Other collectibles
Várkonyi János (1947-): Találka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×45 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m