Number of items: 322
1179061
10268
249
36000
Other collectibles
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
36 000 HUF
1159741
10269
249
Other collectibles
12 000 HUF
1139038
10270
249
Other collectibles
16 000 HUF
1062772
10271
249
Other collectibles
7 000 HUF
1190120
10272
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, fa lemez, karcos, 40×50 cm
4 000 HUF
1190127
10273
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Olaj, vászon, sérült vászon, 52×72 cm
16 000 HUF
1190119
10274
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos szénakazal. Pasztell, papír, szakadással, 23×34 cm
1 200 HUF
1189633
10275
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
3 600 HUF
1197020
10276
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Színes ceruza, papír, üvegezett antik keretben, 19×12 cm
1 400 HUF
1196372
10277
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm
5 000 HUF
1060603
10278
249
Other collectibles
6 000 HUF
1196031
10279
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Kassa Szent Erzsébet-dóm. Litográfia, papír, 24×18 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m