Number of items: 322
1179242
10280
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai halászat. Olaj, vászon, 47×38 cm
4 000 HUF
1194819
10281
249
Other collectibles
5 000 HUF
1198068
10282
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Varrólány. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×40 cm
8 000 HUF
1198356
10283
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, 36×50 cm
5 000 HUF
1191408
10284
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Templom. Akvarell, papír, 49×34 cm
3 000 HUF
1155573
10285
249
17000
Other collectibles
17 000 HUF
1174571
10286
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a fánál. Olaj, fa lemez, keretben, 35×38 cm
2 000 HUF
1151542
10287
249
Other collectibles
3 600 HUF
1155481
10288
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike. Akvarell, papír, keretben, 37×28 cm
2 000 HUF
1175749
10289
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 25×35 cm
1 800 HUF
1164065
10290
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon (sérült), keretben, 80×60 cm
3 000 HUF
1174921
10291
249
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Gombászok az erdőn, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 19×30 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m