Number of items: 322
1193017
10304
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Angyali üdvözlet, olaj farost, 24x31cm
1 000 HUF
1123091
10305
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, vászon, sérült keretben, 42×32 cm
1 000 HUF
1189037
10306
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
9 000 HUF
1190046
10307
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Fürdés után. Olaj, karton, keretben, 34×27 cm
3 000 HUF
1196977
10308
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Hegyi folyó. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 22×15 cm
2 000 HUF
1196984
10309
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Az utolsó ház. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 15×22 cm
2 000 HUF
1196289
10310
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szántó paraszt. Akvarell, papír, 31×41 cm
5 000 HUF
1196364
10311
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Olaj, vászon, festék lefolyásokkal, 48×65 cm
1 200 HUF
1168834
10312
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tábortűz. Akvarell, tus. Publikált grafika. 28x32 cm (kisebb hajtásnyomokkal)
8 000 HUF
1168844
10313
249
Other collectibles
6 000 HUF
1168842
10314
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm
6 000 HUF
1195868
10315
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Fekete villám. Olaj, karton, 40×13 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m