Number of items: 322
1128065
10316
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm
5 000 HUF
1150982
10317
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
2 000 HUF
1155511
10318
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Vitorlások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×70 cm
6 000 HUF
1135462
10319
249
Other collectibles
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
3 000 HUF
1192774
10320
249
3400
Other collectibles
Jelzés nélkül: Téli falu. Olaj, farost, 20×30 cm
3 400 HUF
1197875
10321
249
Other collectibles
6 db ex libris: Nagy Árpád, Z. Gács György, Kertes Kolmann Jenő, Fery Antal, Strebenc Károly, kettő jelzett
3 000 HUF
1188803
10322
249
Other collectibles
Vegyes ex libris tétel, összesen 1db, ebből 2db metszet (1db dúcon jelzett), 4db klisé, és 5db bélyeg
1 800 HUF
1189892
10323
249
Other collectibles
Vegyes ex libris tétel, 5db ebből 2 dúcon jelzett, vegyes méretben és minőségben,
1 000 HUF
1197198
10324
249
Other collectibles
2 db réz nyomólemez Rudolf Fretz (1863-1931) illetve Menyhárt József (1901-1976) egy-egy rézkarcával, jelzettek a lemezen, különböző méretben
2 000 HUF
1170558
10325
249
Other collectibles
Japán metszet, jelzett, üvegezett keretben, 24x12 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m