10177. 249. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván