Printed Materials

Number of items: 361

1839 Tudományos Gyűjtemény, 23. évf. 10-12. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13427.

4 000 HUF

1854 Emich Gusztáv (1814-1869) könyvkereskedő, kiadó, nyomdász aláírása fejléces számlán, 12x20cm
13428.

800 HUF
10

cca 1855 Emlék az első szent áldozásra, 16x10cm
13429.

1 000 HUF

1865 A M. kir Helytartótanács leiratai valamennyi magyar közösségnek és helyhatóságnak. Körözvények és egyéb ügyek magyar nyelven 20 p.
13430.

2 600 HUF
7,05

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 48. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13431.

1 200 HUF

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 49. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13432.

1 200 HUF

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 50. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13433.

1 200 HUF

cca 1870 Gazdagon díszített, dombornyomott német nyelvű újévi üdvözlőkártya / Vintage new xyear greeting card
13434.

2 000 HUF

1872 Pest város közgyűlése részére készített jelentés a városi vízmű állapotáról és működéséről. Több szakértő és a tervező közreműködésével készült anyag. 30p.
13435.

6 000 HUF

1873 I. A városi vízvezeték 1871. évi költségvetése és javaslatok. II. Lindley W. 1871-iki számadó jelentése. III. Than Károly jelentése a vízvezetékekről. IV. Wein János vízvezetéki igazgató véleménye. Kettéhajtva, pp.:30, 30x20cm
13436.

1 000 HUF

1876 Simor János hercegprímás fejléces papír száraz pecséttel, 34x21cm
13437.

2 600 HUF
7,05

1878 Lieferschein, német nyelvű fuvarlevelek, 25db, 1-25ig sorszámozva, 10x13cm
13438.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF