Kb. 900 db VEGYES képeslap dobozban, vegyes minőség; néhány litho, Emb., (nem képeslaphátú) és photo / Approx. 900 mixed postcards in a box, mixed quality, some litho, Emb., (Non PC) and photo
Kb. 270 db főleg MODERN magyar és külföldi városképes lap; közlekedési téma, hajók, felvonók / Approx. 270 mostly modern Hungarian and foreign town-view postcards; transport motives, ships, cable cars
4 db MODERN magyar városképes képeslapfüzet hat leporelloval; összesen 31 lappal / 4 modern Hungarian town-view postcard album with six leporellos; with 31 cards
27 db MODERN magyar és külföldi városképes lap, főként fekete-fehér lapok, jó minőségű / 27 modern Hungarian and foreign postcards, black and white postcards, good quality
Két doboznyi kb. 3500 db MODERN külföldi városképes lap; szovjet, lengyel, cseh, bolgár, horvát, román / Two boxes of approx. 3500 modern foreign town-view postcards; Soviet, Polish, Czech, Bulgarian, Croatian, Romanian
10 db MODERN használatlan külföldi városképes és motívum képeslapfüzet összesen 189 db képeslappal; szovjet, német, görög, olasz, svájci; művész / 10 modern unused foreign town-view and motive postcard booklets with a total of 189 postcards; Soviet, German, Greek, Italian, Swiss; art