12937. 250. Closed Online auction Books: Religion
3 000 HUF
0 HUF
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (szép állapotban)
Photo of the item taken by : vörös_iván