2 000 HUF
Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung von Julius Meurer. Dritte Auflage. Wien, Pest, Leipzig, 1893, Hartleben'S Verlag. Kiadói egészvászon kötés, hátuljából a térképmelléklet hiányzik, kissé kopottas állapotban / full linen binding, without maps, little damaged condition