Art-ceramics
Number of items: 36
1090119
11055
251
Art-ceramics
Other collectibles
7 000 HUF
1112829
11056
251
Art-ceramics
Other collectibles
2 000 HUF
990763
11057
251
Art-ceramics
Other collectibles
4 000 HUF
1215301
11058
251
Art-ceramics
Other collectibles
Koncz "Hiszek Magyarország feltámadásában" kulacs, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm
1 200 HUF
1039840
11059
251
Art-ceramics
Other collectibles
8 000 HUF
1149848
11060
251
Art-ceramics
Other collectibles
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatűr köcsög, kerámia, "Simon Antal, Mezőtűr" jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög "Hajdúszoboszlói emlék" felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
1 600 HUF
1209302
11061
251
Art-ceramics
Other collectibles
Figurális kis kiöntő, mázas kerámia, jelzett?, m:9 cm, h:16 cm
1 000 HUF
1187132
11062
251
3800
Art-ceramics
Other collectibles
Nagy méretű sakk figura (ló), mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm
3 800 HUF
1209632
11063
251
Art-ceramics
Other collectibles
3 db mázas kerámia Miska kancsó, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, különböző méretben
1 200 HUF
1156326
11064
251
Art-ceramics
Other collectibles
18 000 HUF
1145872
11065
251
Art-ceramics
Other collectibles
Amadeus áttört tetejű, virágokkal díszített kerámia bonbonier, apró lepattanásokkal, mázon található hajszálrepedésekkel, m: 10 cm, d: 11 cm
1 800 HUF
1190384
11066
251
Art-ceramics
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m